کاغذ دیواری

فرستادن به ایمیل

200 مدل آلبوم کاغذ دیواری با نازلترین قیمت

افزایش قیمت رنگ ساختمان = صرفه اقتصادی با نصب کاغذ دیواری

مشاوره و کارشناسی رایگان

با استفاده از کاغذ دیواری با کیفیت و زیبا حسی جدید و روکشی مقاوم به دیوارهای خانه یا محل کار خود ببخشید.

کاغذ دیواری آسا با طرحهای برجسته همراه با بافتهای بسیار زیبا یکی از برترین گزینهای هر طراح حرفه ای برای جلوه بخشیدن به دکوراسیون داخلی میباشد.

نقش های گلدار ظریف و برجسته ، نقش های هندسی ، ساده ، خطوط منحنی و راه راه ،100% قابل شستشو و خارجی همه امکانات و گزینه هایی است که در اختیار شماست.

مراحل نصب کاغذ دیواری

توجه به جزییات درکیفیت نصب پوشش دیوار تاثیر زیادی خواهد داشت.
دربسیاری از موارد ،یک رول کاغذدیواری ،(یعنی کمی بیش از 3/5 متر مربع )کاغذ دارد.
ولی بااحتساب بریده و نیز ضایعاتی ناشی از جور کردن نقش کاغذ ،یک رول کاغذ دیواری اغلب بیش از 2/8 متر مربع را نمی پوشاند .برای محاسبه ی تعداد رول های که لازم خواهید داشت.
طول دیوار ها را اندازه گیری کنید،این اندازه را در ارتفاع دیوار ضرب کنید .
بهتراست که به لحاظ اشتباهاتی که ممکن است در محاسبات و اندازه گیری پیش آید و نیز به منظور وصله کردن های که بعد از نصب وجود دارد،همیشه یک رول اضافی هم بخرید . هنگامی که سفارش خود را دریافت می کنید  مطمئن شویدکه رنگ همه رول ها یکسان است.
آماده سازی دیوارها
برای اینکه کاغذ دیواری به خوبی به دیوار بچسبد،ابتدا دیوار ها را بشویید تا چربی و دوده آن پاک شود یا به دقت سمباده بزنید .
برای آماده سازی دیوار ،اگر رنگ دیوار روغنی یا نیمه براق است ، سطح دیوار رابا کاغذ سمباده ،زبر و خش دار کنید ،با اضافه کردن ملح به چسب محلول در آب که در واقع هم برای بالا بردن غلظت آن وهم در حکم بتونه است ، می توانید سطح مورد نظر رازیر سازی کنید .پیش از نصب کاغذ دیواری روی دیواری که تازه رنگ خورده یا گچ کاری شده است ،یک هفته صبر کنید ،باید یک دور دیوار را بتونه ،زیر سازی کنید.دیوار چوبی رنگ شده را باید قبلا با رنگ روغنی پوشانده و 24ساعت صبرکرده تا خشک شود .نا صافی یا سوراخ های روی دیوار ها را بتونه کنید .سطوح چوبی و گچبری ها را رنگ بزنید و بگذارید تا خشک شود.
شروع به کار
نخستین کار برنامه ریزی برای تطبیق نقش ها ،جور کردن و به هم انداختن نقش کاغذ دیواری است،چرا که وقتی به آخرین تکه کاغذ دیواری می رسیم ،اغلب مجبور می شویم آن را تاسر اولین تکه کاغذ دیواری  کوتاه کنیم .برای اینکه تاثیر این خطا به حداقل برسد ،همیشه کار را از جایی که دید کمتری دارد شروع کنید .برای نمونه از زاویه دیوار و یا کنار دریا پنجره، یعنی جایی که نقش ناجور ،امتداد کوتاه تری _حتی تنها چندین سانتیمتر _از ارتفاع دیوار را می پوشاند.
اینک آماده هستید که اولین تکه رابچسبانید .اولین تکه بیشترین اهمیت را دارد زیرا با نصف آن ، تکلیف تکه های بعدی تعیین می شود .اگر تکه ی اول کاملا عمودی قرار نگیرد ،باقی تکه ها از تراز خارج خواهند شد و خطای اولیه بیشتر و بیشتر به چشم خواهد آمد .برای ایجاد یک خط واقعاعمودی،از شاغول یا از تراز استفاده کنید.

کاغذ دیواری چسبدار
برای نصب اینگونه  پوشش ،بریده های نواری شکل کاغذ را دوباره به گونه ای از پایین به بالا لوله کنید که نقش آن رو به تو بیفتد.سپس هر لوله را به گونه ای در ظرف آب قرار دهید که قسمت بالای نوار از ظرف بیرون باشد .هنگام نصب ،ظرف آب را روی زمین درست در جایی که نوار کاغذ دیواری قرار است چسبانده شود بگذارید. سرنوار را بگیریدو به بالا بکشید ودر امتداد شاغول بچسبانید .برای از بین بردن حباب های هوا ،روی کاغذ دیواری را برس یا اسفنج تمیز بکشید . دوباره لبه ی تکه چسبانده شده را با شاغول بسنجید تا مطمئن شوید که کاغذ عمودی قرار گرفته است .سپس با خط کش کادر اضافی کاغذ را ببرید.
نوار دوم را با دقت کنار اولی بگذارید به گونه ای که لب به لب شوند . بعد از 15دقیقه با استفاده از غلتک لاستیکی (seam roller)لبه ها راصاف کنید.چسبی را که از زیر لبه ها بیرون زده است (جز در مورد کاغذ هایی که نقش برجسته دارند )بااسفنج تمیز پاک کنید .
چسب زدن به نوارهای بریده
برای اینکه بتوانید پشت کاغذ دیواری را چسب بزنید بدون آنکه همه جا به چسب آلوده کنید،به هر نوار مدتی زمان دهید تا برای نصب آماده شود.از همان چسبی که تولیدکننده کاغذ دیواری توصیه کرده است ،استفاده کنیدنوار اولی را روی میز چسب کاری پهن کنید به گونه ای که پشت آن روبه شما باشد .چسب را از وسط رو به بالا بر پشت آن بمالید .این نیمه بالایی راکه چسب زده اید از لبه تا وسط نوار روی چسب خوردگی تا کنید.سعی کنید هنگام تا کردن نیمه بالایی ،چروکی در سطح کاغذ ایجاد نشود ،حالا نیمه ی پایینی را چسب بمالید.زمانی که نوار اولی راکنار گذاشته اید تاآماده شود ،به نوار دوم چسب بزنید .اگر برای هر دیوارهمه ی نوار های لازم را پیشاپیش می برید،پشت هرنوار ،روی لبه  نوار بالای بنویسید((بالا))و هر نوار را یک شماره بدهید.نوار آماده برای نصب رابه این صورت به دیوار بچسبانیدوصاف کنید ،سپس تای نیمه ی پایینی را باز کنید ،آنرا هم بچسبانید و صاف کنید .
به هر درگاه و پنجرهای که می رسید آن را تکمیل کنید ،سپس سراغ دیوار بعدی بروید.نواری را مجاور در یا پنجره است به گونه ای بچسبانید که کمی از نوار روی چار چوب قرار بگیرد.ابتدا کاغذ را روی کناره عمودی چار چوب تا کنید و باتیغ یا چاقوی تیز ببرید.

گالری تصاویر ...