فرستادن به ایمیل

مهم نیست انباری بزرگ داشته باشید ، مسلما همیشه و در همه حال به فضاهای ذخیره نیاز دارید، اگر تصور می کنید جایی برای این امر ندارید چرا به فکر طراحی جدید کمدهای دیواری قدیمی نیستیدچرا از دیوارها استفاده نمیکنید نگاهی خریدارانه به کمدهای دیواری قدیمی و دیوارهای خانه بیندازید و بپندارید چه استفاده بهینه ای از آنها میتوانید داشته باشید شاید با ساخت یک کمد دیواری نوین دکوراسیون خانه را نیز بهتر و شیکتر کردید.

این انباری های دیواری مثل انواع زیرزمینی تاریک و بی نور نیستند و برعکس بسیار شیک هستند و جای آنها درست در اباق خواب ویا کنار پذیرایی است.

کمد های دیواری نوین روشی جدید و خلاقانه برای انبار و مخفی کردن وسایل و آیتمهایی است که نمیخواهید دیده شوند. در عین حال برای نمایش وسایل دکوری نیز استفاده میشوند.

به این کمدهای دیواری جدید که معرفی می کنیم می توانید علاوه بر جمع و جورکردن به هم ریختگی ها و کسب فضای جدید ازآنها به عنوان دیوار حایل یا جداکننده فضا هم استفاده کنید.

گاهی می توانید سفارش دهید کمد دیواری را طوری طراحی و نصب کنیم که در نگاه اول دیده نشود.به طور مثال یکی از دیوارهای اتاق رااز بالا تا پایین با کمدهای دیواری نوین بپوشانید. حتی می توانید قسمتی از دیوار چوبی را به عنوان تاج تخت و پاتختی کنار تخت بسازید تا نمایی کاملا زیبا داشته باشد.

اگر کمدهای دیواری خود را بدون درب یا با درب شیشه ای بسازید می توانید از آن به عنوان بوفه نمایش وسایل زیبای خود بهره ببرید.

بعضی از کمدهای دیواری نوین و یا قسمتی از آنها می تواند شبیه کتابخانه باشد، زدن قفسه همراه کمدهای دیواری جدید باعث میشود تا برای انواع کتاب، ظروف و ... جای مناسب پیدا کنید و آنها را به نمایش بگذارید.

در گوشه ی اتاق خواب یا اتاق نشیمن می توانید علاوه بر ساخت کمد دیواری محلی هم برای مطالعه و استراحت درست کنید.

یک کمددیواری شیک با میز تحریر و قفسه های باز برای قراردادن کتابها یکی از کاربردهای عالی دیوارهای خانه است.

می توانید در اتاق کودکان نیز کمد و قفسه های دیواری بسازید و برای اینکه کاملا کودکانه باشد از رنگ های شاد استفاده کنید . این کمدها می توانند به صورت قفسه یا دردار باشند. با استفاده از رنگ کمدها میتوانید اسباب بازی و وسایل کودکان را سازماندهی کنید.