فرستادن به ایمیل

پرده حصیر بامبو

مقرون به صرفه ، زیبا و جذاب ، قابل شستشو ، قابل تنظیم نور ، طریقه نصب آسان ، به عنوان یک عضو دکوراتیو و زیبا در چیدمان فضا ، محفوظ نگه داشتن حریم داخلی ، دارای طرح و مدلهای متنوع

گالری تصاویر ...

پرده زبرا

پرده زبرا از جدیدترین انواع پرده های تزئینی می باشد که به صورت دو لایه موازی بر روی هم قرار گرفته و با بالا و پائین کردن پرده نوارهائی که بر روی پرده قرار دارد میتوانید مقدار نور را به صورت دلخواه از 50 تا 10 درصد تنظیم نمود و در صورت نیاز می توان پرده را کاملا در قرقره بالا جمع و از نور کامل استفاده نمود. کارایی و نمای فوق العاده منحصر به فرد این پرده با وجود این که به تازگی وارد بازار تزئینات داخلی ایران شده است اما طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده و سریعاً جایگاه خود را در میان مدل های دیگر پرده باز نموده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

ساختار پرده زبرا از تور و پارچه میباشد که به صورت راه راه مساوی و با ظرافت هر چه تمام بافته شده است. تولید و مونتاژ پرده زبرا به صورت دوبل انجام میگیرد که این تکنولوژی امکان سایه و روشن شدن پرده را میدهد . این نوع پرده به تنهائی قابلیت پرده های شید رولی،کرکره و پرده های توری را فراهم میسازد.تنوع رنگ بالائی دارد و در طراحی دکوراسیون داخلی نقش برجسته ای را ایفا میکند.

از ویژگی های پرده های زبرا می توان به موارد زیر اشاره نمود :

امکان جمع نمودن پرده بطور کامل در بالا همانند پرده های کرکره ٬ بمنظور عبور حداکثری نور

امکان تنظیم دلخواه نور و میزان دید از میان پرده

تنوع بالای طرح های قابل اجرا

پرده زبرا از پارچه ای راه راه مساوی از تور و پارچه بافته شده است

این پرده به تنهایی قابلیت پرده های کرکره و رول و پرده پارچه ای را دارد

تنظیم دو لایه پرده به شما امکان دید کامل یا نیمه یا پوشش کامل را میدهد

این پرده برای سالن پذیرایی،اطاق نهار خوری،اطاق خواب،آشپزخانه و دفاتر کار مناسب میباشد