فرستادن به ایمیل

طراح منزل خود باشید...

هر فردی برای بازسازی یا دکور منزل خود ناچار به صرف هزینه مالی و زمانی متناسب با مدیریت اقتصادی خویش است، اما این بدان معنا نیست که کسی که در زمینه اقتصادی محدودیت دارد نتواند به رویای خود در خصوص خانه دلخواهش برسد.

ما طبق تجربیات خود با صرف هزینه ای درست دکوراسیونی کامل و رویایی برایتان به ارمغان می آوریم.

سالن اسفنجی

نصب کاغذ دیواری یا پارکت به معنای دکوراسیون نیست.

تغییرات درلوازم وفضای چیدمان و عناصر دیگر از جمله رنگ و نورپردازی میتواند به دکور شما کمک کند.

پارکت و لمینت آشپزخانه

بعضی ازخانواده ها تصور میکنند با تعویض رنگ دیوار یا اصلاح کف سالن کاری در دکوراسیون منزل خود انجام داده اند،شما فقط رنگ دیوار و کف سالن را تغییر داده اید.

دکورسنگ پلکسی

اکثرأ در چیدمان، لوازمات را دور تا دور و چسبیده به دیوارو کنارهم میگذارند ، اگر ارتفاع دیوار 2.80 سانتیمتر و ارتفاع لوازمات  مثل مبلمان ، میز ، LCD  ، راحتی و...... بصورت میانگین 1.30 سانتیمتر باشد. شما از تصویر 1.50 سانتیمتر فقط بهره میبرید، که بخشی از آن را تابلوها ، ساعت ، بوفه های ایستاده و کتابخانه اشغال میکنند، بقیه دیوار که دیگر چیزی نمانده نصب کنیم مثلأ میشود دکوراسیون منزل ما، بدتر از اینکه لوازمات همان اثاثیه سابق با رنگهای متفاوت وکهنه وبعضأ آسیب دیده که توقع ما را از نصب کاغذ یا پوشش دیگر روی دیوار بر آورده نمیکند.

در رابطه با کف سالن و استفاده از پارکتهای خوش رنگ و طرح با شلوغی لوازمات نیز چنین است.

موکت کاغذدیواری

دورریختن و فروختن اجناس کم مصرف و بی مصرف شروع دکور تازه ایی است که بتوان در منزل به آن پرداخت، البته استفاده کردن از اجناس قدیمی و عتیقه در جای خودش و در فضای مطلوب آن جنس مورد نظر بسیار در دکور منزل تأثیر دارد.